2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Krosinko
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Krosinko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma budowlana poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko Pracownika Biurowego, która będzie wspierać nasz zespół w codziennych operacjach biurowych. Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w pracy biurowej, a znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • obsługa korespondencji biurowej (poczta elektroniczna, poczta tradycyjna)

  • koordynowanie realizacji zamówień dla klientów oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej współpracy

  • tworzenie wycen materiałów budowlanych dla klientów,

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność obsługi komputera

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

*Znajomość branży budowlanej oraz programu Subiekt będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę w pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

*Zapraszam do kontaktu poprzez OLX lub telefon.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Krosinko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krosinko
ID: 910732450