2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radzymin
Greenvit Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Radzymin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Greenvit sp. z o.o. – jesteśmy producentem ekstraktów roślinnych oraz surowców do suplementów diety i przemysłu paszowego. Jako rodzinna firma z polskim kapitałem dbamy o poprawę jakości naturalnych składników wykorzystywanych przez producentów żywności, suplementów diety, leków oraz paszy dla zwierząt poprzez realizację innowacyjnych projektów związanych z wytwarzaniem produktów naturalnych i prozdrowotnych. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne w Zambrowie i Łomży oraz Biuro Handlowe w Słupnie k/ Warszawy.

Z uwagi na dynamikę rozwoju firmy Greenvit regularnie zwiększamy zatrudnienie - poszukujemy osób na stanowiska związane z produkcją, jakością, R&D oraz sprzedażą (na rynku polskim i za granicą). Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz stabilną i interesującą pracę w miłym zespole.

Rozwijaj swoją karierę z Greenvit! Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Radzymin

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenia 20h tygodniowo

Opis stanowiska:

- kompleksowa obsługa biura w oddziale firmy w Radzyminie

- dbanie o prawidłowy i terminowy przepływ informacji i dokumentów w firmie

- prowadzenie archiwum

- obsługa korespondencji firmowej

- obsługa spraw urzędowych

- nadzór nad odpowiednim zaopatrzeniem biura

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy, utrzymywanie porządku i estetycznego wyglądu pomieszczeń (sal konferencyjnych, kuchni, zaplecza recepcji)

- bieżące wsparcie innych działów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

- znajomość języka angielskiego

- dobra znajomość pakietu Ms Office

- zaangażowanie, dokładność, systematyczność, komunikatywność

- samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy

- umiejętność pracy w zespole

- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

- pracę w młodym zaangażowanym zespole i miłą atmosferę;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop).

W celu rekrutacji, prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie firmy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 911041558