2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kamieniec Ząbkowicki
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Kamieniec Ząbkowicki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Torsystem Butzbach Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

·         Weryfikacja kompletności dokumentów

·         Dyspozycyjność i chęci do pracy

·         Komunikatywność

·         Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

·         Obsługa komputera

·         Obsługa urządzeń biurowych

·         Współpraca z innymi działami w firmie

Oferujemy:

·         Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Stabilność zatrudnienia

·         Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Wymagania:

·         Zaangażowanie w pracę

·         Znajomość pakietu MsOffice

·         Umiejętność rozmowy przez telefon

·         Samodzielność i inicjatywa w działaniu

·         Mile widziana znajomość systemu ERP COMARCH OPTIMA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Torsystem Butzbach Sp. z o.o., ul. Kolejowa 44, 57-240 Kamieniec Ząbkowicki, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym”

Lokalizacja

Kamieniec Ząbkowicki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamieniec Ząbkowicki
ID: 910996106