2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dziardonice
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Dziardonice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OFERTA PRACY

Firma Food Park Kowal sp. z o.o. z siedzibą w Dziardonicach prowadzi działalność usługową w zakresie pakowania, zamrażania i przechowywania żywności oraz działalność handlową w zakresie obrotu artykułami spożywczymi (mięsem, owocami i warzywami) z przeznaczeniem do przetwórstwa lub dużych odbiorców głównie poza granicami kraju. Siedziba firmy mieści się w Dziardonicach k/Kowala, w Głownie k/Łodzi zlokalizowane jest biuro handlowe.

Miejsce pracy: Dziardonice, Kowal

Główne zadania:

  • Wystawianie dokumentów PZ,

  • Wystawianie dokumentów WZ,

  • Wystawianie dokumentów Exportowych,

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

·          Bardzo dobra organizacja pracy

·          Znajomość programów Office i WMS, mile widziana znajomość programu Symfonia Handel

·          Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

·          Chęć rozwoju własnych kompetencji i poznawania nowych zagadnień w ramach zakresu obowiązków

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Ciekawą  dynamiczną pracę w rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

·         Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

·         Wyposażenie niezbędne do realizacji powierzanych zadań

·         Zapewnione posiłki regeneracyjne dla pracowników

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie Food Park Kowal sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883.

Lokalizacja

Dziardonice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Dziardonice
ID: 911245947