2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pyrzyce
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Pyrzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z branży obsługi rolnictwa Rudnikagro Sp. z o.o. zatrudni pracownika

Lokalizacja miejsca pracy:  Pyrzyce

Stanowisko  pracy:  Pracownik biurowy

Wymiar pracy: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Od ponad 20 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym. Współpracujemy z klientami na terenie kraju oraz krajów UE.

Stawiamy na ludzi ,wiedzę i rozwiązania.

Opis stanowiska:

•       zarządzanie funkcjonowaniem biura,

•       bieżące prace administracyjne,

•       zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami

w firmie,

•       prowadzenie kalendarza spotkań,

•       odbiór i wysyłka poczty,

•       dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

•       przygotowanie pism, zestawień, raportów,

•       archiwizacja dokumentacji,

•       obsługa urządzeń biurowych,

•       zaopatrzenie biura oraz nadzór nad estetyką sekretariatu,

Wymagania:

•       wykształcenie minimum średnie, dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego,

•      doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku,

•      znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel oraz Power Point),

•      umiejętność redagowania pism urzędowych, biznesowych,

•      umiejętność selekcjonowania informacji i określania priorytetów,

•      zdolności analityczne,

•      umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

•      sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

•      dobra organizacja pracy i inicjatywa w działaniu,

•      samodzielność, terminowość, kreatywność,

•      profesjonalizm, dbanie o poufność informacji oraz dobrą reputację firmy,

•      umiejętność pracy pod presją czasu,

•      wysoka kultura osobista,

•      rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz organizacyjne.

Korzyści płynące z zatrudnienia w Naszej firmie :

•      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•      atrakcyjne wynagrodzenie,

•      praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

•      niezbędne narzędzia pracy

•      możliwość rozwoju zawodowego,

•      możliwość podnoszenia kwalifikacji

•      niezależność i samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań,

•      przyjazna oraz partnerska atmosfera w pracy,

Osoby zainteresowane pracą prosimyo kontakt telefoniczny w godz. 9-16 na numer:  53*****33

Lokalizacja

Pyrzyce,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pyrzyce
ID: 912231001