2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chmieleniec
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Chmieleniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PRS REWERS sp.j. zatrudni osobę na stanowisko kosztorysanta br. budowlanej / br. drogowej. Mile widziane jest doświadczenie w kosztorysowaniu, ale nie przekreślamy osób, które chciałyby się tego zawodu nauczyć, a nie mają doświadczenia.

Obowiązki:

- sporządzanie kosztorysów/wycen oraz ofert na roboty z branży budowlanej i branży drogowej przy pomocy komputerowych systemów kosztorysowania

- obliczanie przedmiarów

- zbieranie i analizowanie cen materiałów budowlanych ora  usług budowlanych

- analiza dokumentacji projektowej, technicznej oraz przetargowej potrzebnej do sporządzenia oferty

- wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców oraz sporządzanie zestawień porównawczych   otrzymanych ofert

- zamawianie materiałów

- opracowywanie harmonogramów robót na poszczególne budowy

- sporządzanie zestawień kosztów dla danej budowy

- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- możliwość przyuczenia do pełnienia powyższych obowiązków

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość branży budowlanej i drogowej

- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej oraz rysunków technicznych

- łatwość nawiązywania kontaktów

- zaangażowanie, samodzielność oraz dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności

- niezbędne narzędzia pracy

- pracę ze zgranym, zaangażowanym zespołem

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 60*******61 w godzinach 7.00-15.00

Lokalizacja

Chmieleniec,

Pomorskie

Pomorskie, Chmieleniec
ID: 912179532