2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kajetanowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 310 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kajetanowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Przedsiębiorstwo Kretkowscy zajmująca się produkcja mebli poszukuje pracownika biurowego

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.15

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie korespondencji mailowej, przesyłek kurierskich itp

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym przepływem informacji i dokumentów

  • Dbanie o zaopatrzenie magazynowe, zamawianie towaru

  • Prowadzenie potrzebnej dokumentacji

  • Budowanie bardzo dobrego wizerunku firmy wśród klientów

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność,

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

Lokalizacja

Kajetanowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kajetanowo
ID: 912701650