2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biłgoraj
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy

Lokalizacja

Biłgoraj

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukam osoby do pracy jako pracownik biurowy w Biurze Ubezpieczeń. Czas Pracy odpowiadający części lub całości etatu w zależności od aktualnych potrzeb na podstawie umowy zlecenie. Praca od poniedziałku do piątku oraz wybrane soboty w zależności od grafiku. Umowa na czas zastępstwa, z możliwością przedłużenia. Miejsce pracy Biłgoraj i Janów Lubelski. Praca stacjonarna w Biurze.

Oczekuję:

Doświadczenia w pracy Biurowej, mile widziana branża ubezpieczeniowa, bankowa, finansowa.

Umiejętności poprawnej komunikacji i energii w działaniu.

Dobrej organizacji Pracy, sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Wysokiej jakości kompetencji miękkich.

Bardzo dobrej i sprawnej obsługi komputera.

Wykształcenia min. Średniego z zdaną maturą, preferowane wyższe.

Niekaralności.

Oferuję:

Wynagrodzenie podstawowe i premie sprzedażowe.

Służbowy telefon i laptop.

Pracę w stacjonarną w Biurze.

Uzyskanie licencji KNF na koszt Pracodawcy.

Pakiet autorskich szkoleń wprowadzających w specyfikę Pracy.

Zadania:

Obsługa Klientów Biura w zakresie przygotowywania ofert ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Kontakt z Klientem bezpośredni, telefoniczny i e-mail.

Obsługa posprzedażowa (rejestracja umów sprzedaży, pomoc w zgłaszaniu szkód).

Dbałość o stałe pozyskiwanie Klientów.

Wykonywanie zestawień zgodnie z zaleceniami wewnętrznymi.

Pozostałe kwestie zgodnie z zaleceniami.

Nieakceptowalne:

Posiadanie nałogów.

Spóźnialstwo.

Rozpatrujemy CV włącznie ze zdjęciem w formacie PDF. Swoje CV należy przesłać przez formularz kontaktowy.

Zapraszam do przesłania CV.

Lokalizacja

Biłgoraj,

Lubelskie

Lubelskie, Biłgoraj
ID: 913123859