2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Berzyna
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Berzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Limax Sp. z o.o. z siedzibą w Berzynie poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY - praca na zastępstwo

Miejsce wykonywania pracy: Berzyna 90 A.

Zakres obowiązków:

- wystawianie faktur,

- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,

- wprowadzanie towaru do systemu.

 Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – kierunkowe ekonomiczne lub administracyjne,

- zaangażowanie i chęć do pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy,

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, nagrody, świadczenia z funduszu socjalnego, kartę multisport oraz opiekę medyczną).

 Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia kandydata, ustalane indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 68 346 -11-10 .

W przypadku przesłania CV i chęci uczestnictwa w kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Limax Sp. z o.o. z siedzibą w Berzyna 90A, 64-200 Wolsztyn na potrzeby obecnego oraz kolejnych procesów rekrutacji przez okres najbliższych 2 miesięcy.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna zgodna z RODO zostanie wysłana do kandydata po otrzymaniu CV.

Lokalizacja

Berzyna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Berzyna
ID: 913637131