2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żory
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • dbanie o korespondencję zarówno przychodzącą jak i wychodzącą, odbieranie telefonów, udzielanie informacji, obsługa poczty i kurierów,

  • przygotowywanie ofert pracy, redagowanie i wystawianie ogłoszeń w Internecie,

  • porządkowanie oraz prowadzenie wykazów ułatwiających dostęp do dokumentów oraz czuwanie nad terminowym i prawidłowym  obiegiem dokumentów,

  • sporządzanie wszelkich pism urzędowych i dokumentów, umów itp

  • pomoc w prowadzeniu administracji pracowniczej i nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • prowadzenie akt osobowych,

  • sporządzanie umów pracowniczych (i innej dokumentacji pracowniczej)

  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich i szkoleń BHP pracowników,

  • współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy, Wojewódzkim Urzędem Pracy, Wydziałem ds. Cudzoziemców, Strażą Graniczną, Państwową Inspekcją Pracy,

  • załatwianie  formalności związanych z zezwoleniem na pracę, legalnością pobytu, wypełnianie wniosków do Urzędu Wojewódzkiego o udzielenie cudzoziemcowi zezwolenia na pobyt czasowy i pracę

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień.

Wymagania:

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub innych języków obcych;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, koniecznie Excel)

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyczne umiejętności kierowania pojazdami

  • Otwartość i komunikatywność.

  • Terminowość i rzetelność.

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: UOP lub kontrakt B2B, UZ.

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w wymiarze 8-godzinnym

  • Możliwość pracy w międzynarodowej strukturze;

  • Pełne wsparcie ze strony współpracowników.

  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić;

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Stabilne zatrudnienie;

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 914163640