2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Przysucha
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Przysucha

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY.

Opis stanowiska:

  • fakturowanie zleceń

  • zakańczanie zleceń

  • obsługa programów branżowych

  • bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa

  • realizacja bieżących zadań o charakterze organizacyjno-biurowym

  • przygotowywanie pism

  • inne prace zlecone

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe;

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel) i urządzeń biurowych,

  • Dobra organizacja pracy;

  • Sumienność, dokładność, komunikatywność;

  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu;

  • Pracowitość i pozytywne nastawienie;

  • Znajomość mapy;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Po okresie próbnym Umowa o pracę 1/2 etatu lub umowa zlecenie;

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i przejętych obowiązków;

  • Miła atmosfera w pracy;

  • Praca w Przysusze.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Przysucha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przysucha
ID: 914326145