2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Prężnie rozwijająca się firma produkująca rusztowania i szalunki poszukuje pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur i dokumentów obrotu magazynowego

  • Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych

  • Nadzór nad terminowym obiegiem dokumentacji

  • Rejestrowanie godzin pracy pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji zdjęciowej wysyłanego towaru

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dokładność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Zabrzu

  • Możliwość  poznawania i rozwoju osobowego w ciekawej branży

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy

  • Możliwość szybkiego awansu płacowego

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 908949196