2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biała Podlaska
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

·         Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

·         Godziny pracy:9:00-17:00

Twój zakres obowiązków

  • czynności administracyjno-biurowe związane z obsługą Klientów;

  • odbieranie połączeń telefonicznych;

  • archiwizacja dokumentów;

  • przygotowywanie ofert dla klientów;

  • obsługa mediów społecznościowych;

  • obsługa korespondencji;

  • obsługa ekspresu do kawy :).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;

  • Znajomość obsługi programu MS Word, Excel, Microsoft Outlook;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i wysoka kultura osobista;

  • Dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Motywacja do pracy i gotowość do szybkiego przyswajania nowej wiedzy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami i osobami współpracującymi z Agencją.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy;

  • stały rozwój Twojej wiedzy i kluczowych umiejętności.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 909672072