2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łask
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik biurowy administracyjny księgowa asystentka księgowej

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika administracyjnego z doświadczeniem w księgowości

Miejsce pracy: Łask

Zakres obowiązków

• prace administracyjne,

• wprowadzanie faktur, przelewów, wyciągów bankowych,

• przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego (pełna księgowość),

• prowadzenie gospodarki magazynowej,

• obsługa kadr w zakresie przygotowywania dokumentów do biura rachunkowego.

Poszukiwane kompetencje

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• dobra znajomość programu MS Office Excel,

• znajomość programu Optima (mile widziana),

• dokładność i skrupulatność,

• dobra organizacja pracy własnej,

• komunikatywność.

Oferujemy

• umowę o pracę,

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00,

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

• przyjazną atmosferę pracy,

• możliwość korzystania z usług naszego obiektu na preferencyjnych warunkach,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 664389585