2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Parczew
Przemek
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy - asystent d/s realizacji inwestycji

Lokalizacja

Parczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Investmil, działająca w branży inżynieryjno budowlanej poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik administracyjno-biurowy.

Zakres zadań:

  • Prowadzenie ewidencji napraw sprzętu

  • Wprowadzanie do systemu faktur zakupowych

  • Wprowadzanie faktur do systemu płatności

  • Pomoc przy przygotowywaniu dokumentów formalnych i wysyłanie ofert przetargowych.

  • Pomoc przy przygotowywaniu operatów powykonawczych i protokołów odbioru budów.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera, programu pocztowego, pakiet office (Word, Excel)

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i skrupulatność

Umowa na zastępstwo.

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Lokalizacja

Parczew,

Lubelskie

Lubelskie, Parczew
ID: 900486576