2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rakoniewice
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - Asystent ds. produkcji

Wynagrodzenie

6 700 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rakoniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Smulders, światowy lider w produkcji boksów dla koni i wyposażenia stajni poszukuje aktualnie osób na stanowisko:

 PRACOWNIK BIUROWY – Asystent ds. produkcji

 Zakres obowiązków:

- Wykonywanie podstawowych czynności administracyjnych dotyczących procesu zarządzania produkcją

- Praca w programie SOLIDWORKS i ZWCAD

- Obsługa bieżących zamówień

- Kontakt z klientem

- Współpraca z innymi działami i przedstawicielami handlowymi

- Monitorowanie procesu produkcji

- Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych

 Wymagania:

- Chęci do nauki, logiczne i analityczne myślenie

- Samodzielność oraz dobra organizacja pracy biura produkcji

- Mile widziana podstawowa znajomość programów AutoCad, ZwCad, Solidworks

- Znajomość języka angielskiego biegła w mowie i piśmie

- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- darmowe szkolenia zawodowe

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- imprezy integracyjne i bony świąteczne

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę od zaraz

- pracę w młodym, przyjaznym zespole

Wynagrodzenie:

6700 - 7200 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez OLX lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 61 44 41 405

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie : ”Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych” (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101./ poz. 926. ze zmianami)”.

Lokalizacja

Rakoniewice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rakoniewice
ID: 914139526