2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Bełchatów
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - asystent księgowy

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma budowlana szuka pracownika na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY-ASYSTENT KSIĘGOWY

Zakres obowiązków:

-obsługa kancelaryjna biura (korespondencja listowa, e-mail)

-prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizacja

-wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu Comarch Optima

-wystawienie FV sprzedaży, proformy, zaliczki

-rozliczanie wyciągów bankowych

-monitorowanie terminów ubezpieczeń oc pojazdów, działalności

-monitorowanie terminów badań lekarskich (umawianie na wizytę)

-monitorowanie szkoleń bhp pracowników

-sporządzanie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych

-rozliczanie paliwa, prowadzenie ewidencji na potrzeby sprawozdania z emisji spalin

-rozliczanie delegacji pracowników

-dbanie o zaopatrzenie biura w mat. biurowe, odzież roboczą dla pracowników

-prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu

-rozliczanie zaliczek pracowników

-rekrutacja pracowników, wystawianie ofert pracy

-czynny kontakt z Urzędami i klientami firmy

Oczekiwania:

-znajomość obsługi programu Comarch Optima

-doświadczenie w pracy w biurze (mile widziana praca w księgowości)

-szybkie przyswajanie informacji i dostosowanie do zmieniającego się środowiska

-mile widziane kursy z zagadnień kadrowo-księgowych

-dokładność, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

-komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

-stabilną pracę w przyjaznej atmosferze

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności kandydata

-pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku (7-15)

-możliwość rozwoju zawodowego

-możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego

CV prosimy o przesyłanie za pomocą aplikacji OLX.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 914629454