2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ligota
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Ligota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DAP TRANS SP. Z O.O. z siedzibą w Ligocie ul. Ostrowska 22 poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie administracyjne działu kadrowego

  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Obsługa portalu rekrutacyjnego

  • Bieżące zadania zlecone przez przełożonych

  • Archiwizacja dokumentów

  • Prowadzenie dziennika korespondencyjnego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • Znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word)

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Odpowiedzialności i lojalności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dowolna forma współpracy: umowa o pracę lub zlecenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i kontynuacji zatrudnienia, stosowanie do przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1 (zwanego: RODO), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, oraz innych stosownych przepisów prawa."

Lokalizacja

Ligota,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ligota
ID: 904515906