2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kwidzyn
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik biurowy bez doświadczenia od zaraz

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Ogólnopolska Grupa Serwisowa powstała by świadczyć usługi serwisowe najwyżej jakości we wszystkich miastach w Polsce oraz za granicą. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie każdego aspektu działalności z poszanowaniem środowiska naturalnego i ludzi z którymi współpracujemy. Wierzymy że naprawiając sprzęt u klienta ratujemy nasz dom ziemię przed stertami elektrośmieci. Nasza marka cały czas rośnie i szukamy utalentowanych ludzi takich jak Ty! Doświadczenie nie jest wymagane wszystkiego Cię nauczymy. Praca będzie się odbywać z siedziby w firmie w Otłówku 5 minut od granicy Kwidzyna w godzinach 7:00-15:00, 9:00-17:00 oraz 12:00-20:00.

Obowiązki na stanowisku:

  • Wykonywanie telefonów do klientów i przedstawianie oferty firmy

  • Koordynowanie pracy serwisantów

  • Inne prace biurowe

Wymagania:

  • Obsługa komputera (podstawowe programy w przeglądarce)

  • Punktualność i dbanie o szczegóły

  • Wysoka charyzma i otwarta osobowość

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane ale nieobowiązkowe

Oferujemy:

  • kontrakt B2B (pomagamy w formalnościach), umowa zlecenie lub po rocznym okresie próbnym umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zniżki na zakup sprzętu AGD wiodących producentów

  • możliwość opłacenia przez pracodawcę dodatkowych szkoleń, kursów, uczelni

Zapraszamy do kontaktu również osoby bez doświadczenia. Z chęcią Cię wszystkiego nauczymy!

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 787031601