2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ciecholewy
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik biurowy (branża drogowa)

Lokalizacja

Ciecholewy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zatrudnię osobę na stanowisko pracownik administracyjno-biurowy.

Obowiązki:

  • pomoc przy sporządzaniu dokumentacji,pism

  • przygotowanie dokumentacji do rozpoczęcia inwestycji,

  • wsparcie w organizacji biura, praca z dokumentami

  • bieżąca obsługa biura.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość obsługi pakietu biurowego MS Office,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane wykształcenie wyższe -

Praca od zaraz!

Lokalizacja

Ciecholewy,

Pomorskie

Pomorskie, Ciecholewy
ID: 909576155