2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
Łukasz
Dodane 14 maja 2024

pracownik biurowy branża wod.-kan.

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Inspol Plus zatrudni osobę na stanowisko specjalisty/ młodszego specjalisty ds. sanitarnych. Zajmujemy się wymianą wodomierzy, wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz budową przyłączy. Praca od poniedziałku do piątku na terenie Poznania.

Obowiązki:

- kontakt z klientem

- przyjmowanie i przekazywanie zleceń do realizacji

- dokonywanie wizji w terenie, przygotowywanie ofert

- organizacja materiału

- dokonywanie odbiorów podejść wodomierzowych

- pilnowanie jakości i terminowości wykonywanych prac

- prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

- min. wykształcenie średnie

- podstawowa obsługa pakietu MS Office

- podstawowa wiedza z zakresu branży sanitarnej

- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w kierunku Inżynieria Środowiska

Oferujemy:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
ID: 894456460