2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Żdżary
Dodane 06 maja 2024

Pracownik biurowy do Obsługi klienta z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żdżary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma masseno zajmująca się sprzedażą detaliczną mebli poszukuje osoby na stanowisko Pracownik biurowy do Obsługi klienta z językiem niemieckim.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów przy zachowaniu wysokiego standardu obsługi i dążenie do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji klientów

  • Terminowa komunikacja przy użyciu różnych kanałów (telefon, e-mail)

  • Doradztwo w zakresie wyboru produktów najlepiej dopasowanych do potrzeb klienta

  • Wsparcie klientów w procesie zakupu, zwrotu produktów i reklamacji

  • Bieżąca obsługa zamówień i przygotowywanie ofert sprzedażowych w serwisach aukcyjnych

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i silne nastawienie na rozwiązanie problemów klienta

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bezkonfliktowość i optymizm

  • Podstawowa umiejętność obsługi aplikacji biurowych (Word, Excel)

  • Znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Znajomość platformy sprzedażowej Kaufland, Ebay itp.

  • Znajomość programu Baselinker

  • Znajomość branży meblarskiej

    Benefity:

    • Wysokie wynagrodzenie,

    • 20% rabatu na produkty marki,

    • Laptop plus monitor,

    • Telefon służbowy

    • Praca w młodym i dynamicznym zespole,

    • Przyjazna atmosfera.

    Jeżeli jesteś zainteresowana(y) pracą w naszym zespole wyślij swoje CV.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Żdżary,

Łódzkie

Łódzkie, Żdżary
ID: 869148636