2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Wieluń
Dodane 06 maja 2024

Pracownik biurowy ds. administracji i zatrudnienia

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Specjalista ds. zatrudnienia i administracji z j.ukraińskim/rosyjskim

Miejsce pracy: Wieluń

Nazwa firmy : Flexijob Sp. z o.o. sp.k.

Zakres pracy:

-wypełnianie i składanie wniosków o (PESEL, meldunek, CFR,)

-zbieranie informacji i niezbędnych dokumentów w celu złożenia wniosków

-realizacja opłat skarbowych do wszystkich instytucji z tym związanych (Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, ZUS, KRS)

-zgłoszenie pracowników przez portal praca.gov.. ( oświadczenie,zezwolenie,powiadomienia o podjęciu pracy)

-bezpośredni kontakt z pracownikami w celu uzyskania informacji potrzebnych do wewnętrznego funkcjonowania firmy

Comiesięczne obowiązki:

-prowadzenie i aktualizacja tabeli pracowników na podstawie analizy raportów

-zgłoszenie stanu zatrudnienia do księgowości oraz kadr

-kontrola terminów ważności wszystkich niezbędnych dokumentów pracowników ( wiza,cfr-1 , ośw., zezwolenie..)

Wymagania:

· Bardzo dobra znajomość języka Rosyjskiego, Ukraińskiego i Polskiego

· Solidność, pracowitość, dyspozycyjność, komunikatywność, skrupulatność i umiejętność pracy w zespole

· Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

-Doświadczenie w pracy z cudzoziemcami

Oferujemy:

· Zatrudnienie w międzynarodowej firmie.

· Umowę o pracę

· Atrakcyjną pracę wśród profesjonalistów

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności

· Możliwość zdobywania nowych kompetencji

· Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę

· Pracę w systemie jednozmianowym 8.00-16.00

· Pomoc w uzyskaniu karty pobytu

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem portalu. Również jest możliwy kontakt telefoniczny.

Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 706129032