2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Biała Podlaska
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ds. Allegro, obsługa zamówień e-commerce

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Aktywna sprzedaż pełnej gamy produktów oferowanych w sklepie internetowym

·        Doradztwo produktowe w kategorii meble I aksesoria mebliowa

·        Obsługa klienta (telefon i korespondencja mailowa)

·        Kontakt z klientem

·        Obsługa zamówień sklepu internetowego

·        Udział w tworzeniu i doskonaleniu sklepu internetowego

·        Aktualizowanie oferty produktowej w sklepie on-line oraz Allegro

·        Uzupełnianie i opisywanie produktów na stronie

·        Aktualizacja istniejących ofert produktowych

·        Pomoc przy bieżących dodatkowych zadaniach wynikających z rozwoju sklepu internetowego

Nasze wymagania

·        Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

·        Kreatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie

·        Chęć do ciągłej nauki i samodoskonalenia

·        Praktyczna znajomość BaseLinker

·        Doświadczenie w sprzedaży internetowej

·        Doświadczenie w obsłudze klienta e-commerce

To oferujemy

·        Stabilne warunki zatrudnienia, w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu

·        Wsparcie doświadczonego zespolu

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 913966825