2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Stradom
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ds. dofinansowań i dokumentacji (branża OZE)

Lokalizacja

Częstochowa, Stradom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eco-Team to firma działająca na rynku od ponad 10 lat. Zbierając doświadczenie i wiedzę przez lata, staliśmy się liderem w naszej dziedzinie.

Co nas wyróżnia? Oprócz naszego doświadczenia i wiedzy cenimy atmosferę opartą na wzajemnym wsparciu i koleżeństwie. W Eco-Team nie jesteś tylko pracownikiem – jesteś częścią rodziny, gdzie każdy głos ma znaczenie, a każdy wkład jest doceniany.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę dokumentacji oraz wniosków dotyczących programów wsparcia w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii. Kluczowe zadania  na tym stanowisku — weryfikacja i opracowywanie dokumentów, oraz utrzymywanie kontaktu z instytucjami publicznymi i wewnętrznymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze dofinansowań lub podobnym.

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

Stabilność zatrudnienia: dołączając do Eco-Team, stajesz się częścią solidnej organizacji, która odnosi sukcesy na rynku od lat.

Rozwój osobisty i zawodowy: w Eco-Team nie tylko pracujesz, ale także ciągle się uczysz i rozwijasz.

Przyjazne środowisko pracy: atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku, otwartości i wsparciu to dla nas priorytet

Komfort: pracujemy  w nowoczesnym biurze w godzinach 7-15/8-16 od pon.po pt.

Dodatkowe benefity pracownicze

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stradom
ID: 914684434