2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bojano
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ds. wsparcia analitycznego

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bojano

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z Bojana zatrudni pracownika ds. wsparcia analitycznego.

Obowiązki na stanowisku:

·         analiza i planowanie produkcji na podstawie sprzedaży

·         wprowadzanie danych do programu Excel

·         przygotowywanie zestawień w Excelu

·         wsparcie administracyjne dla Działu Sprzedaży i Finansów

Wymagania:

·         biegła znajomość Excela i chęć do nauki bardziej zaawansowanych jego funkcji

·         umiejętność analizy danych i prognozowania

·         dokładność, szczegółowość, dociekliwość

Oferujemy:

·         praca w przyjaznej atmosferze

·         możliwość rozwoju w strukturach firmy

Lokalizacja

Bojano,

Pomorskie

Pomorskie, Bojano
ID: 913884140