2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mokry Dwór
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ds. Zatrudnienia i Car Fleet Rent

Wynagrodzenie

4 800 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mokry Dwór

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

MojeTaxi to firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca od 8 lat, poszukuje Asystent/ka Projektu Car Fleet Rent do współpracy.

Nasza firma od lat zajmuje się przewozami ludzi na terenie Wrocławia dodatkowo prowadzimy działalności w branżach Automotiv.

Wymagania:

  • Znajomość języka Ukraińskiego i Polskiego w stopniu b.dobrym ( warunek konieczny !)

  • Prawo jazdy Kat.B

  • Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS office

    Zakres obowiązków:

  • Codzienne wsparcie Menadżera Projektu w prowadzeniu biura oraz zadaniach związanych z danym projektem

  • Zaopatrzenie biura oraz monitowanie dostaw

  • zarządzanie dokumentacją przychodząca i wychodzącą

  • współpraca z innymi działami firmy

  • organizacja transferów nowych pracowników, zarządzanie umowami najmu

  • Współpraca z działem kadr i księgowym w zakresie faktur i dokumentów kart pracowników i ubezpieczeń

  • Utrzymanie biura zgodnie z wytycznymi firmy

    Co oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • miłą atmosferę

  • uczciwe wynagrodzenie

  • możliwość nauczenia się wiele nowego

Lokalizacja

Mokry Dwór,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Mokry Dwór
ID: 909377386