2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Łódzkie
  6. Spedycja - Ozorków
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - dyspozytor/spedytor międzynarodowy

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika biurowego/dyspozytora transportu międzynarodowego.

Twój zakres obowiązków:

-Nadzór nad realizacją zleceń.

-Dbanie o jakość oraz terminowość świadczonych usług.

-Obsługa klientów w zakresie transportu drogowego.

Nasze wymagania:

-Mile widziane doświadczenie na stanowisku dyspozytora/spedytora w branży TSL.

-Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

-Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie).

-Odpowiedzialność, sumienność oraz zaangażowanie.

-Umiejętność radzenia sobie w trudnych i stresowych sytuacjach.

-Umiejętność organizowania własnej pracy.

To oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

-Pracę w luźnej, przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze.

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 911311012