2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Osina
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - dział sprzedaży - Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Osina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ChatGPT

Ogłoszenie o pracę: Specjalista ds. Sprzedaży

Firma FEEDPRO poszukuje ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli masz pasję do budowania relacji z klientami, świetnie się czujesz w pracy przy biurku oraz masz silne umiejętności komunikacyjne, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych

  • Odpowiadanie na zapytania klientów drogą mailową oraz telefoniczną

  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, marketingiem lub pokrewnymi)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1/B2)

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Ambicja i chęć rozwoju w obszarze sprzedaży

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy motywujący do osiągania celów

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania, potrafi działać w dynamicznym środowisku i chce rozwijać się w obszarze sprzedaży, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Firma FEEDPRO jest pracodawcą równych szans. Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane zgodnie z zasadami równego traktowania.

Lokalizacja

Osina,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Osina
ID: 900613408