2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 14 maja 2024

Pracownik biurowy- Koordynator ds. Zamówień

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FindProducts poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora ds. Zamówień z doświadczeniem w obsłudze programu Subiekt/Subiekt Nexo. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie procesem zamówień oraz wspieranie danego działu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze programu Subiekt

  • Umiejętność efektywnej koordynacji zamówień i dostaw

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań oraz umiejętność szybkiego reagowania na problemy

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem zamówień.

  • Współpraca z osobą odpowiedzialną za dostawy

  • Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami i dostawami

  • Monitorowanie stanu magazynowego i zgłaszanie potrzebnych uzupełnień

  • Tworzenie raportów dotyczących procesu zamówień i dostaw

  • Monitorowanie poprawności dokumentów.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy, w której doceniamy inicjatywę, kreatywność i zaangażowanie.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918218829