2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Międzyzdroje
Dodane 02 maja 2024

Pracownik biurowy na budowie

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika biurowego do firmy budowlanej. Mile widziani studenci kierunków związanych z budownictwem.

Wymagania:

znajomość programów word i excel w stopniu podstawowym

komunikatywność

prawo jazdy kat. B

obsługa drukarki i skanera

staranność i umiejętność organizacji pracy

Zakres obowiązków:

wszelkie prace biurowe

pomoc w miesięcznych rozliczeniach (sprawdzanie faktur z dokumentami WZ)

utrzymanie porządku biurowego tj. utrzymanie porządku w dokumentacji

pomoc w drobnych zakupach w tym budowlanych

wsparcie kierownika budowy w codziennych obowiązkach

zamówienia materiałowe

ofertowanie materiałów

przygotowywanie dokumentów takich jak listy obecności, wydania i przekazania materiałów itp.

wprowadzanie nowych pracowników do firmy i przygotowanie związanych z tym dokumentów

pomoc w BHP (kontrola ważności badań lekarskich, szkoleń BHP firm podwykonawczych)

wykonywanie domiarów oraz przedmiarów (zliczanie powierzchni, ilości materiałów)

koordynacja między biurem budowy a siedzibą firmy

Oferujemy:

-wynagrodzenie 4500 netto miesięcznie do negocjacji

-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-pomoc i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

-możliwość przyuczenia branżowego związanego z budownictwem

-możliwość rozwinięcia stanowiska do zakresu prac inżyniera budowy

MIEJSCE PRACY : Świnoujście, budowa Zielona Przystań

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 620533088