2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Podgórze
Dodane 14 maja 2024

Pracownik biurowy / Obsługa klienta - Nupi Kraków (Rybitwy)

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Nupi poszukuje do swojego zespołu ambitnej i zmotywowanej osoby na stanowisko pracownik biurowy.

Działamy w branży transportowej i wulkanizacyjnej.

Praca w siedzibie firmy przy ul. Christo Botewa 10.

Zakres obowiązków:

- obsługa (indywidualna/telefoniczna/mailowa) klientów serwisu

- rozliczanie kierowców

- tworzenie raportów i zestawień

- współpraca z kadrami i księgowością

Wymagania:

- doświadczenie w pracy biurowej

- znajomość obsługi komputera (MS Office)

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność, rzetelność, punktualność

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stałe wynagrodzenie

- pracę w pełnym wymiarze godzin 10:00 - 18:00 (pn - pt).

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 730911592