2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik biurowy obsługa Sklepu Internetowego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta detalicznego

Krótki opis stanowiska :

  • obsługa zamówień ze sklepu internetowego oraz zewnętrznych platform sprzedażowy

  • obsługa zgłoszeń od klientów poprzez kontakt telefoniczny oraz obsługę poczty mailowej,

  • obsługa reklamacji oraz paczek zwrotnych, generowanie dokumentów zwrotnych,

  • obsługa innych bieżących prac biura,

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera i sprawnego poruszania się w sieci,

  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży e-commerce, mile widziane

Mile widziane :

  • znajomość programów do obsługi stanów magazynowych np. Subiekt

  • znajomość serwisów sprzedażowych i aukcyjnych,

  • znajomość Baselinker

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 8:00 -16:00

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, dla osób uczących się, możliwość umowy zlecenie),

  • pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie,

  • wdrożenie na stanowisko pracy,

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 901069337