2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piekielnik
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - pomoc biurowa

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekielnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma handlowo transportowa zatrudni pracownika biurowego

Miejsce pracy: Piekielnik

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wdrożenie stanowiskowe,

  • Umowę o pracę lub zlecenie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie raportów w programie Excel,

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do programu Optima

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie ubezpieczeń

  • Bieżące sprawy biurowe dotyczące zajmowanego stanowiska,

  • Dbanie o prawidłowy obieg oraz archiwizację dokumentów

  • Administracyjne wsparcie biura firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • Skrupulatność, dokładność, terminowość, samodzielność,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi,

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych zapraszamy do składania CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Piekielnik,

Małopolskie

Małopolskie, Piekielnik
ID: 839457753