2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Warmińsko-mazurskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Olsztyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowy. Praca stała. Oferujemy biurowy tryb pracy.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jako Telbridge jesteśmy stabilną firmą, charakteryzującą się ugruntowaną pozycją na rynku pracy. Od 17 lat świadczymy usługi i współpracujemy ze znanymi i szanowanymi na polskim rynku markami.

Kogo szukamy?

W związku z powiększającym się zespołem poszukujemy pracownika na stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta - projekt obsługowy (bez sprzedaży). Praca dla osób, które poszukują pracy stałej - zarówno na pełny, jak i niepełny etat.

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie informacji, wprowadzanie danych do systemu

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy

Czego oczekujemy?

Wszystko czego potrzeba to dyspozycyjność na 5 dniowe szkolenie od dnia 13 maja i chęć do pracy. Reszty nauczymy Cię podczas szkolenia wstępnego.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie

  • Przejrzysty system wynagrodzeń (gwarantowana podstawa oraz premia miesięczna)

  • Umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem ZUS (wszystkie składki) lub studencką

  • Możliwość pracy w elastycznych, dogodnych dla siebie godzinach (między 7-23)

  • Możliwość pracy zdalnej po około 3 miesięcznym okresie wdrożenia stacjonarnego

  • Szkolenie wstępne i projektowe

  • Bieżące wsparcie doświadczonego Szefa Zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w klimatyzowanym biurze w samym centrum miasta

  • Możliwość korzystania z karty MultiSport

  • Dodatkowe 500 zł za polecenie znajomego do pracy

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia dla Pracowników

Oczekujemy dyspozycyjności min. 25h/tydzień.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913020627