2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nowy Tomyśl
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik biurowy/Specjalista ds. obsługi klienta 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 800 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma produkcyjna poszukuje pracownika biurowego na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta w wymiarze pół etatu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywna i kompleksowa obsługa klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Telefoniczny, e-mailowy kontakt z klientami Firmy (obszar B2B)

  • Współpraca z produkcją, magazynem oraz kurierami/logistyką,

  • Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze (telefoniczne, e-mail),

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży,

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych,

  • Negocjowanie warunków sprzedaży i współpracy,

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami,

WYMAGANIA:

  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz samoorganizacyjne,

  • Kreatywność i samodzielność w realizacji zadań,

  • Dobra znajomość obsługi komputera ( w tym pakietu MS Office - Word, Excel),

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Zdolność sprawnego rozwiązywania problemów,

  • Doświadczenie w zdalnej obsłudze klienta lub sprzedaży,

  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Pracę w trybie zdalnym lub hybrydowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu

  • Wynagrodzenie w wysokości 2800 zł brutto + premia (1/2 etatu)

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – komputer, telefon

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 911947360