2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Brzesko
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - staż

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Comtel Group powstała 1997. Jesteśmy producentem sprzętu AGD-RTV pod marką N'OVEEN  oraz wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski produktów marki G3Ferrari, Trevi, Girmi,

Oferujemy staż na stanowisku administracyjno-biurowym  w siedzibie firmy - Wola Dębińska 572

Opis stanowiska:  Głównym zadaniem na ww. stanowisku jest:

  Wykonywanie prac administracyjno-biurowych

  Zarządzanie dokumentami i korespondencją w firmie

  Obsługa systemu magazynowo-księgowego Comarch XL

  Obsługa zamówień w systemie operacyjnym

  Przygotowanie dokumentów dla działu księgowego

  Kontakty z klientami

  Wsparcie zespołu w bieżących projektach

  Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

Minimum średnie wykształcenie

Umiejętność pracy w zespole

Wysoka komunikatywność i kultura osobista

Umiejętności posługiwania się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Dyspozycyjność

Dobra organizacja czasu pracy

Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach

Dodatkowe atuty:

doświadczenie  w pozyskiwaniu oraz rozliczanie dotacji

doświadczenie w marketingu

Oferujemy:

możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu

staż w dynamicznie rozwijającej się firmie

bezpieczne i przyjazne warunki pracy

możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 914481483