2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik biurowy/ trener pracy

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych miejsc pracy i staży zawodowych dla klientów.

  • Współpraca z pracodawcami przy zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością.

  • Wspieranie osób z niepełnosprawnością w procedurze zatrudnienia (tworzenie dokumentów aplikacyjnych, towarzyszenie w procesie rekrutacji, badania u lekarza medycyny pracy).

  • Przygotowanie pracodawców i ich zespołów na współpracę z niepełnosprawnym pracownikiem.

  • Efektywna współpraca z zespołem projektowym

    Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami będzie dużym atutem.

  • Wykształcenie minimum średnie, (preferowane wyższe kierunkowe: doradztwo zawodowe, psychologia, socjologia, pedagogika lub pokrewne będzie dużym atutem).

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych.

  • Duża samodzielność w pracy oraz dyspozycyjność.

  • Wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju zawodowego w strukturach organizacji pozarządowej.

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office) i Internetu.

  • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

  • Szkolenia wewnętrzne przygotowujące do wykonywania pracy.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w realizacji projektów finansowanych ze środków PFRON i EFS.

  • Możliwość współpracy z organizacjami, instytucjami i firmami z całej Polski. Współpracę z doświadczonym zespołem

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 865125551