2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rębiechowo
Dodane Dzisiaj o 14:28

Pracownik Biurowy w Dziale sprzedaży części samochodowych

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rębiechowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Biurowy w Dziale Obsługi Klienta

PTAK AUTO MOPAR, lider w branży sprzedaży części zamiennych do samochodów amerykańskich, poszukuje zaangażowanego Pracownika Biurowego do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu. Stanowisko to oferuje stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem podstawowym oraz systemem prowizyjnym.

Wymagania:

  • Status studenta.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pisemne.

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji do nowych narzędzi.

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Odpisywanie na wiadomości e-mail od klientów poszukujących specyficznych części do samochodów amerykańskich.

  • Użycie programów do identyfikacji numerów VIN oraz prawidłowych numerów katalogowych części. ( zapewniamy przeszkolenie i wdrożenie )

  • Poszukiwanie wymaganych części w naszych filiach oraz u dostawców w USA i Kanadzie.

  • Nie tylko przesyłanie schematów i rysunków klientom, ale również aktywne dążenie do finalizacji sprzedaży.

Oferujemy:

  • Przyuczenie i wsparcie na każdym etapie pracy.

  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy.

  • Pracę w stabilnym i ciągle rosnącym zespole.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym środowisku, nie czekaj! Aplikuj teraz!

Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość branży części zamiennych do samochodów amerykańskich!

Lokalizacja

Rębiechowo,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Rębiechowo
ID: 912704183