2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Gniezno
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowy w firmie budowlanej - Gniezno

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GRINBUD z siedzibą w Gnieźnie - Generalny Wykonawca robót budowlanych poszukuje do pracy osobę na stanowisko: pracownik biurowy.

Opis stanowiska

  • realizacja zamówień materiałów budowlanych

  • obsługa biura

  • kontakt z urzędami i instytucjami administracji publicznej

  • tworzenie i kompletowanie dokumentacji przetargowej

  • przygotowanie i obsługa kontraktów

  • współpraca z kierownikami budowy, kontraktowanie podwykonawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość branży budowlanej

  • znajomość zagadnień zamówień publicznych

  • doświadczenie

  • znajomość kosztorysowania, program Norma mile widziane

  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia potrzebne do pracy

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 682295665