2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Katowice
  6. E-commerce (handel internetowy) - Osiedle Witosa
Dodane 10 maja 2024

Specjalista/Specjalistka ds. Obsługi Klienta w sklepie internetowym

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Witosa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis - Specjalista/Specjalistka ds. Obsługi Klienta w sklepie internetowym

  • Zatrudnimy energiczną i pracowitą osobę na stanowisko pracownika biurowego w prężnie działającej firmie z branży e-commerce

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klientów, monitorowanie statusów zamówień, płatności, - m.in.wystawianie faktur i paragonów przygotowanie dokumentów do wydania towaru z magazynu, wprowadzanie zamówień inne prace zlecone – ustalane w miarę potrzeb przez bezpośrednich przełożonych; ścisła współpraca z innymi działami firmy, terminowa realizacja zadań udział w projektach optymalizacyjnych i wdrożeniowych raportowanie dbałość o zachowanie standardów organizacji pracy, dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, umiejętność obsługi programu Verto/streamsoft, Baselinker mile widziana, doświadczenia w telefonicznej bądź bezpośredniej obsłudze klienta, komunikatywność i sumienność, samodzielność, odpowiedzialne podejście do pracy, dobra organizacja pracy, znajomość pakietu MS Office

  • prosimy o przesłanie cv przez portal OLX,

OFERUJEMY

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne godziny pracy 7-15

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • System szkoleń;

  • Współpracę długoterminową;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • Praca w Katowicach, Centrum Handlu Hurtowego, Obroki 130

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Witosa
ID: 679781913