2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Natolin
No Limit Spółka
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik biurowy w firmie logistycznej

Lokalizacja

Natolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy

Lokalizacja: Natolin, ul. Chemiczna

Praca  stacjonarna w godzinach 8-16.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie gości, obsługa sal konferencyjnych;

  • Prowadzenie dokumentacji recepcyjnej;

  • Zarządzanie obiegiem korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, kontakt z kurierami i firmami zewnętrznymi;

  • Koordynowanie zaopatrzenia firmy w artykuły biurowe, spożywcze oraz  drobne artykuły magazynowe np. folia, taśmy, kartony;

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy;

  • Wsparcie Kierownika magazynu w bieżących pracach administracyjnych;

  • Zgłaszanie wszelkich problemów związanych z konserwacją / wyposażeniem do działu pomocy technicznej;

  • Zamawianie odzieży roboczej i obuwia roboczego dla pracowników magazynu oraz ich wydawanie;

  • Przydzielanie szafek pracowniczych;

  • Prowadzenie i archiwizowanie  dokumentacji  (karty szkoleń wstępnych, karty przydziału odzieży, karty obiegowe itp.);

  • Wprowadzanie faktur do systemu oraz ich dekretacja;

  • Wprowadzanie danych do systemów (RCP, KPI) i ich weryfikacja.

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu relacji;

  • Otwartość na ludzi, pogodne nastawienie;

  • Dobra znajomość j. angielskiego mile widziana;

  • Dobra znajomość obsługi komputera;

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem, wielozadaniowość;

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłkówdarmowe zajęcia językowe);

  • Posiadamy w firmie system poleceń pracowniczych- możliwość uzyskania dodatkowej gotówki za każde polecenie;

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji;

  • Kompleksowy system szkoleń i kursów;

  • Pracę w młodym zespole w firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce.

Dołącz do Nas już dziś! Prześlij swoje CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Natolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Natolin
ID: 908949423