2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik biurowy w kancelarii prawniczej

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY W KANCELARII PRAWNICZEJ

nr ref. DW/10/2021

Lokalizacja: Wrocław (Oporów)

GŁÓWNE ZADANIA:

- bieżące prace biurowo - administracyjne

- realizacja zadań związanych ze współpracą z klientami Kancelarii

- obsługa zleceń, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wprowadzanie danych do systemu bazodanowego, rozliczenia, aktualizacja informacji, przygotowywanie raportów, odpowiadanie na bieżące zapytania,

- kontakt mailowy, telefoniczny z sądami, kancelariami komorniczymi, współpracownikami kancelarii, stronami postępowań.

WYMAGANIA:

- dobra znajomość pakietu Office (word, excel)

- dobra organizacja pracy, skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność,

- szybkie przyswajanie nowej wiedzy i obowiązków.

OFERUJEMY:

- pracę w pełnym wymiarze,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i

kwalifikacji,

- wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy,

- pracę w zgranym, młodym zespole i przyjaznej atmosferze,

- możliwość zdobycia dużego doświadczenia przy prowadzeniu

dynamicznego projektu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 531932332