2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Chartowo
Dodane 09 kwietnia 2024

pracownik biurowy / wentylacja, klimatyzacja, inst. sanitarne / Poznań

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TRiM-service sp.j. poszukuje osoby, która zajmie się organizacją funkcjonowania firmy budowlano-instalacyjnej. Zajmujemy się i specjalizujemy w zakresie serwisu i montażu instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, pomp ciepła, automatyki systemów HVACiR oraz ogólnych instalacji sanitarnych.

Poszukujemy zarówno osoby od prac administracyjnych oraz ogólnych prac inżynieryjnych w zakresie instalacji. W zależności od doświadczenia oraz umiejętności nowo zatrudniona osoba zostanie przydzielona do zadań, do których będzie bardziej dopasowana. Czyli zadania będą powierzane inżynieryjne lub administracyjne lub jedne i drugie, zależnie od doświadczenia i umiejętności.

Zatrudnienie na umowę o pracę (etat), umowę zlecenie lub relacja B2B. Praca na terenie Poznania (gdzie miejście się siedziba firmy). Częste wyjazdy w ciągu dnia na budowy, klientów, dostawców itp.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Ogólne prace inżynieryjne lub administracyjne w zależności od umiejętności.

  • Rozliczania pracowników, godziny pracy, faktury firmowe.

  • Sporządzanie umów oraz zleceń.

  • Ogólna praca związania z kontrolą i rozliczaniem pracowników.

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczych.

  • Pomoc w organizacji i dostawy zamówień na budowy.

  • Sporządzanie raportów oraz tabel i podsumowaniami budów.

  • Wystawienia faktur i protokół serwisowych, montażowych.

  • Wprowadzanie przelewów do banku i dokonywanie płatności.

  • Inne zadania związane z pomocą organizacji pracy w biurze i na budowach.

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Rozumienie zagadnień i problemów związanych z prowadzeniem firmy budowlano-instalacyjnej.

  • Znajomość podstawowych zagadnień w dziedzinie instalacji i budownictwa,

  • Dobra znajomość programów Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • W przypadku obcokrajowców wymagana bardzo dobra znajomość języka polskiego i podstawowa mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz bardzo dobrą atmosferę pracy w naszej firmie. Prośna o przesłanie CV na adres lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Adres do korespondencji: (siedziba firmy)

TRIM-SERVICE Matuszak sp.j. / NIP: 7773275470

ul. Szczepankowo 17 (kontenery)

61-311 Poznań

tel: 53*******65 / biuro: 53*******34 (kontakt w godzinach 8-17).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 910705521