2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Manasterz
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik biurowy z j. niemieckim

Lokalizacja

Manasterz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Service Tech Sp. z o.o. poszukuje pracownika biurowego z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:

telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem niemieckim

pomoc w znajdywaniu i rezerwacji noclegów w Niemczech

bezpośredni kontakt z pracownikami przebywającymi na delegacjach w Niemczech

wykonywanie innych czynności biurowych

Wymagania:

bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie

umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

stabilną pracę, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszone są o dosłanie CV.

Lokalizacja

Manasterz,

Podkarpackie

Podkarpackie, Manasterz
ID: 909698881