2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nysa
Dodane 24 kwietnia 2024

*Pracownik biurowy z językiem niemieckim*

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z szybkim rozwojem firma LTD Pflege Service Sp. z o.o. poszukuje kolejnej osoby na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

LTD Pflege Service Sp. z o.o jest uznaną na rynku agencją wyspecjalizowaną w rekrutacji pracowników zatrudnianych jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec. Nasz zespół stanowią ludzie młodzi i energiczni. Miejsce pracy: Galeria Nyska, Rynek 40, 48-300 Nysa.

Zapewniamy jasną ścieżkę wejścia w nowe obowiązki i możliwość rozwoju zawodowego - najlepszych pracowników premiujemy awansem na wyższe stanowisko związane z ich predyspozycjami i zainteresowaniami. Oferujemy szkolenia przygotowujące do pracy i bonusy uznaniowe.

Nasze wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego- C1 (dopuszczamy kandydaturę osób z B2b)

  • komunikatywność;

  • wykształcenie: preferowane wyższe kierunkowe;

  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;

  • sprawna obsługa komputera;

    Zakres obowiązków:

  • wsparcie w kontaktach zagranicznych:

    obsługa telefoniczna i okazjonalnie stacjonarna partnerów biznesowych w języku niemieckim, wysyłanie zaproszeń do współpracy, kontakt z klientami niemieckojęzycznymi,

  • tłumaczenia ustne i pisemne,

  • sprawdzanie poziomu znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy,

  • kontakt oraz bieżąca obsługa pracowników firmy (stacjonarnie oraz telefonicznie),

  • praca na systemie CRM,

  • kształtowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Ścisła współpraca przede wszystkim z działem rekrutacji, również transportu, finansów i marketingu.

    Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie,

  • stabilne zatrudnienie- umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,

  • dogodną lokalizację biura– rynek w Nysie,

  • pracę na pełen etat, od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00

  • kartę Multisport Plus (piętro niżej nowoczesna siłownia)

  • prywatną opiekę Medyczną- pakiet LUXMED

  • winiety parkingowe

  • atrakcyjne, zagraniczne wycieczki integracyjne, eventy firmowe,

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i kompetencji + bonusy uznaniowe,

  • pracę umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych,

  • Darmowe lekcje doszkalające z języka niemieckiego po godzinach w biurze.

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

    Tryb pracy: Stacjonarny, w biurze - brak możliwości pracy zdalnej/ home office!

    Zbieramy CV - Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Data rozpoczęcia będzie ustalana indywidualnie.

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

    Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 893981960