2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Warta
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik biurowy z obsługą programów graficznych || Visto Warta

Lokalizacja

Warta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Fabryka lakierów VISTO zatrudni do zakładu w Warcie, osobę na stanowisko:

Pracownik biurowy z obsługą programów graficznych

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta – mailowa / telefoniczna,
  • Przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień od klientów / handlowców w terenie,
  • Korespondencja mailowa z dostawcami zagranicznymi i krajowymi,
  • Negocjowanie cen,
  • Opracowywanie szablonów graficznych katalogów, ulotek reklamowych, etykiet.

Oczekiwane kompetencje:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet Office, Programy graficzne (mile widziane Adobe Photoshop / CorelDRAW), programy handlowe CRM (mile widziana Optima)),
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Program wdrożeniowy, szkolenia wprowadzające,
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Warta,

Łódzkie

Łódzkie, Warta
ID: 786136380