2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

Pracownik biurowy - zarządzanie przy wynajmie apartamentów

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z szybkim rozwojem firma świadcząca usługi hotelowe poszukuje osobę na stanowisko - Pracownik Biurowy - Działu Obsługi Klienta.

Obowiązki:

  • Telefoniczna obsługa klienta

  • Odpisywanie na wiadomości klientów

  • Obsługa portali rezerwujących Booking com., AirBnB, Expedia i t.d.

  • Zarządzanie ekipą sprzątającą

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Obsługa dokumentów biurowych

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego

  • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Możliwość pracy w weekendy

  • Otwartość w komunikacji i umiejętność budowania relacji, wysoka odpowiedzialność

  • Znajomość języków rosyjskiego, ukraińskiego lub angielskiego na +

  • Mile widziane doświadczenie pracy w branży hotelarskiej bądź gastronomii.

Praca w godzinach 9:00 - 21:00, w systemie 5/2 w naszym biurze w centrum miasta. Możliwość dostosowania grafiku.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik

  • Zdobywanie doświadczenia

  • Rozwój osobisty

  • Terminowa wypłata wynagrodzenia

  • FitProfit (Multisport) w pełni refundowany

  • Praca w przyjaznym zespole

Wynagrodzenie od 27,70 zł brutto/h

Dla studentów stawka od 27,70 zł netto/h

Oczekujemy od kandydata pełnego zaangażowania w naszą pracę.

Zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914845753