2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kęty
SURMA SYSTEMS sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SURMA SYSTEMS – producent nowoczesnych systemów osłon oraz zadaszeń tarasów i ogrodów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Bulowice (praca stacjonarna)

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa zagranicznych partnerów biznesowych: obsługa zamówień i zapytań, pomoc w przygotowaniu wycen i składaniu zamówień, przekazywanie zleceń na produkcję, kontrola terminowości zamówień, obsługa reklamacyjna,

  • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych,

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji oraz o pozytywny wizerunek firmy,

  • Inne czynności związane z pracą biurową.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (warunek konieczny),

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych obowiązków,

CV prosimy przesyłać za pomocą portalu OLX. Kontakt pod numerem telefonu z ogłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami w celu umówienia na spotkanie.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 885640334