2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Choczewo
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Choczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik biurowy

Firma LS Contracting jest firmą budowlaną, specjalizującą się w pracach ziemnych, budowie dróg, autostrad, linii kolejowych itp. Z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas licznych projektów na terenie całego kraju, zapewniamy stabilność i profesjonalizm naszych usług.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik Biurowy z komunikatywną znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie bieżącej korespondencji e-mailowej i telefonicznej z zagranicznymi kontrahentami,

- tłumaczenie dokumentów, umów oraz specyfikacji technicznych z języka angielskiego na polski i odwrotnie,

- nadzorowanie realizacji projektu i raportowanie w programie MS Project,

- przygotowywanie raportów do wykonanych prac,

- współpraca z pozostałymi pracownikami firmy w celu zapewnienia płynnej komunikacji z zagranicznymi klientami.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobre zdolności komunikacyjne,

- znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- niezbędne narzędzia pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w interesujących projektach,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- miejsce pracy: Choczewo.

Lokalizacja

Choczewo,

Pomorskie

Pomorskie, Choczewo
ID: 909180036